מה אומרים הלקוחות…

"דורית תודה רבה,
את המלאך שלי!!"
גידי א.
"תודה מקרב לב על מקצועניות,
מקצועיות, לב רחב, אכפתיות ודאגה,
ולא פחות חשוב, על התוצאות!"
רמי ד.
"בתוך כל הצפת עורכי הדין שיש בישראל, את בולטת ומאירה בנדירותך ובליבך הכל כך רחב, במקצועיות שלא תסולא מפז, וביכולת ראייה לטווח ארוך והליכה למרחקים ארוכים, ועל כך ועל הדרך הארוכה שעשינו יחד, עד לסיום המוצלח, אהיה אסירת תודה כל חיי, בשמי ובשם הילדים, תודה לך על הכל."
מיטל א.
"את תמיד האמנת בי, עודדת אותי, חיזקת ופירגנת.
אני לא אשכח את החיבוק והביטחון שנתת לי מהיום הראשון שבאתי אלייך, עוד שייצגת אותי דרך פרו בונו.
עבדת על התיק בשבילי כאילו היה מדובר בתיק שאת מקבלת עליו שכ"ט במלואו, וזה בלי שיהיה לך תגמול כספי הולם, ועל כך תמיד אהיה אסירת תודה לך.
כשהגרוש שלי שלח לי תביעה חדשה אחרי שנה, לא יכולתי לחשוב על עורכת דין טובה ממך ולא עניין אותי הכסף למרות שידעתי שאחנק כלכלית, אבל הוא עשה לי רע והרגשתי חלשה, חסרת ביטחון, מפוחדת.
את האמנת בי, ותוך כדי שייצגת אותי, גם עטפת אותי.
תודה תודה תודה לך מכל הלב."
מרים ג.
"להיות לקוחה שלך זו זכות – אפילו בשיחות שלנו, בתגובות שלי, בהפנמה, אני ממש מרגישה את השינוי ויודעת, דורית, שהתהליך איתך הוא לא רק של עו"ד יוצאת דופן, וזה המשהו החזק שלך שאל תאבדי אותו – כי כך את מצילה בכל יום נפש והרבה נפשות קטנות – ילדיי בטוח, ביום מן הימים, ידעו שמי שהצילה ופתחה להם את האור, הייתה גם דורית…
מאיפה להתחיל להודות לך?"
מירב ה.
"לדורית, עורכת דין מסוג אחר,
אני לא טוב במילים, ועד שפגשתי בך, גם לא הייתי טוב בבחירת עורכי דין.
האמת היא, ששינית לי את החיים, שינית לי את כל התפיסה, ומעולם לא הרגשתי חייב כל כך למישהו, כפי שאני מרגיש כלפייך.
לא הסתרת את ההתלבטות שלך באם לייצג אותי או לא, לאחר שלא עו"ד אחד, לא שניים, אלא שלושה היו לפנייך. הזהרת אותי שהסיכוי נמוך, שיידרשו הרבה מאד כוחות, לא חסכת ממני את האמת בשלבים הראשונים, גם כשלא יכולתי כמעט לשאת אותה, והנה מה שאני רוצה לתת לך בתמורה:
תודה, תודה על שהסכמת לייצג אותי, תודה על כל מה שעשית, על המאמץ וההשקעה, הדרך שלך להתנהל בהליך משפטי היא חריגה ויוצאת דופן, ואני יודע, היו לפנייך שלושה.
בלי מלחמות, בלי משחקים, מורמת מכולנו, בשקט, בנועם ומשיגה.
תודה שלימדת אותי שהאמת, קשה ולא נעימה לאוזן וללב, היא הדרך הפשוטה והנכונה ביותר להתנהל, לא רק בחיים האישיים, אלא גם בעסקים, גם בהליכים משפטיים, גם מול לקוחות.
תודה שלימדת אותי להפסיק לפחד.
תודה שלימדת אותי את משפט הברזל שהפך את חיי ואת מערכות היחסים שלי וכנראה גם את כל ההליכים המשפטיים –
'התנצלות לא תמיד אומרת שאתה טועה והאדם השני צודק… היא רק אומרת שאתה מעריך את מערכות היחסים שלך עם אחרים ועם עצמך יותר מאשר את האגו שלך.'
תודה שהחזרת לי את האמון, בבני אדם, בעורכי דין, ואת יודעת מה, גם בעצמי.
את מסוג האנשים שמשנים את העולם ומשבחים אותו.
אני מודה לך מהקרביים ואסיר תודה."
גיא נ.
"ברצוני להביע את תודתי העמוקה, על עזרתך, מסירותך שאין לה קץ, על הליווי הצמוד והמסור לכל אורך הדרך, על האנושיות והאכפתיות ובעיקר על העובדה שאת אדם מבין ורגיש ועו"ד מעולה, תודה על הכל ובשביל הכל."
מורן ג.
"בזכותך חזר האמון בעצמי (גם כעורכת דין), אני אסירת תודה, ועל הדרך למדתי להיות עורכת דין טובה יותר, מצפיה בך, מהדרך שהיית עבורי, כשאני, אשפית המילים, נאלמתי דום בגלל תלונה כוזבת ששאבה אותי ורפתה את ידיי עד כדי שיתוק. את יוצאת דופן, אין דברים כאלה!"
ג.ל, עו"ד, מומחית לדיני משפחה
"דורית,
כשאני אהיה גדולה אני רוצה להיות כמוך, לוחמת אמת.
מה שאת עושה זו עבודת קודש.
הצלת אותי מליפול שוב למקום קורבני וזיהית באומץ שלך מנגנון שדופק אותי.
תודה"
איילה ב.
"אני מנסה למצוא את הדרך להודות לך, אבל כל המילים ימעיטו מהתודה שאני רוצה להביע.
אז כמו כל גבר מצוי, אקווה שהמגבלויות שלי למצוא מילים להביע רגש, לא יקשו על הדרך שלך להבין את הרגשות העמוקים של התודה ושל התחושה שאני חייב לך. היית חזקה יותר מעורך הדין שייצג אותי לפנייך, הדגמת עריכת דין ישרה ויושרה אישית, הרווחתי בזכותך את האמון של שופט שעד שאת התחלת לייצג אותי, לא ראה אותי ולא האמין לי.
והתוצאות לא אחרו לבוא.
אני מודה שחששתי, גם מהחלפת ייצוג וגם מייצוג של אישה שעושה למען נשים, אבל החששות נעלמו מהר מאד והוכחת את העליונות שלך ושל הגישה האמיתית שלך והמכובדת, שבולטת כמו סלע אדיר מימדים על פני הכל.
אולי בכל זאת הצלחתי להביע את עצמי במילים. אסכם ואומר שאני אסיר תודה ומרגיש שהצלת את חיי, את אבהותי ואת המצב המשפטי, אני לא יודע איך להודות לך על הכל מעבר להעלות את הדברים על הכתב, שגם את זה, אני חושב שלמדת אותי כשביקשת שאשב ואכתוב את הסיפור שלי. בזכותך לסיפור שלי יש סוף טוב."
אמיר ג.
"דורית הגיבורה שלי!
אני רוצה להודות לך על שהצלת את חיי ושהבאת אותי ואת בני למקום של שלווה וחיים נורמליים ללא אלימות ואיומים. שאלוהים יברך אותך. את אדם ועורכת דין יוצאת דופן.
אני לא יכולה להודות לך מספיק."
רות נ.
"דורית את אישה מקסימה בפני עצמך ועורכת דין מצוינת.
בהתחלה חששתי מדוד אבל בזכותך הבנתי שיש לי עסק עם צעצוע ואני יכולה לגבור עליו בזכות האמת שלי.
תודה, באהבה."
ענת ל.
"אי אפשר שלא לבטא בפירגון ענק וחיבוק עוטף לך, שמלווה אותי בכל המקומות, קשובה אלי ואל ילדיי באופן מלא!
את תמיד עומדת מולי בצורה ישרה, ישירה וכנה ומבטיחה שתהי בשבילי, מבטיחה, ומקיימת.
למדתי לצידך לקבל כח ולהבין שהכח אצלי וזה המון – אני לפעמים מתבוננת על חיי בשנה האחרונה ועל חיי 17 שנה קודם ולא מאמינה.
את בטח יותר מכולם יכולה לראות איזה דרך עברתי… ולי הייתה זכות גדולה שאת איתי במסע הזה!"
זיווה ת.
"חייתי בפחד גדול שנים, חליתי ונפתחו עיני, כך הגעתי אלייך, אישה מלאת ניסיון ואכפתיות אינסופית.
מודה אני שיצאתי ממך לאחר הפגישה הראשונה כואבת, כי את הפגשת אותי ללא רחמים עם המציאות בה אני חיה, ומאז את איתי עם כל הנתינה, האכפתיות, המקצועיות והעשייה האמיתית, גם אם נדרשת עשייה סביב השעון.
אני יודעת שאת איתי ולזה אין שום תחליף!
אני מרגישה כמה מעבר להיות העו"ד שלי, את אמא ואדם שנותן הכל מעמקי הלב והנשמה למען הלקוח, הרוגע שלו, השלווה והנחת.
במקומות משבר, את בדרך אמיתית ואכפתית מוצאת את הדרך לליבי וברגעי הכח והאומץ שלי את מוצאת את הדרך לחזק ולעודד בצורה עוטפת ומכילה.
כל שנותר לי הוא לומר לך דורית תודה תודה תודה!"
אלה ת.
"אין מילים לתאר את הערכתי אלייך ואל מעשייך, זה אחד הדברים, אם לא הגדול ביותר, שמישהו עשה בשבילי ובמיוחד בשביל בני נעם, ושעל זה אנו חייבים לך את החיים החדשים שהבאת עלינו. בזכותך המלחמות היומיומיות פוחתות מעת לעת, כל דבר שרק רציתי וייחלתי בשבילנו רק בדימיוני, יכול פתאום להפוך למציאות ולחיים שלמים ואמיתיים.
הגעתי אלייך ממקום של שפל ונמוך כל כל, מקום חשוך וחסר תקווה, נשלטת על ידי גבר חסר שליטה, אלים, כוחני ואכזר שלא רואה כלום מלבד עצמו וצרכיו הרגעיים, שלא רואה את השלכות מעשיו ומילותיו, כשהאמתי שמלבד לברוח ולהסתתר, אין לי שום אופציה אחרת, אז באת והראית לי שיש דרך, דרך אמיתית, טהורה, שנכונה עבור נעם ועבורי, שאיני צריכה להיתמך בגבר כדי להיות מי שאני ולהגשים את עצמי, גילית את כוחותיי הנפשיים, והיום שום דבר לא יכול לעמוד בדרכי מלהילחם על עקרונותיי וטובת בני ואנוכי.
שוב תודה ולו רק הייתי יכולה לגמול לך בחומר, הייתי נותנת את כל מה שיש לי ולא היה חסר לי דבר, וזאת בתמורה לכוח שנתת לי לחיות ולהמשיך לתת חיים טובים יותר לנעם היקר לי מכל."
נעם ומיטל
"דורית מחוללת הניסים!
ולחשוב שלא רצית לקחת את התיק שלי בהתחלה..
לא מצליחה להירגע מחוויית הייצוג שלך – לשבת מאחורייך ולשמוע אותך בוררת את המילים המדויקות שיגרמו לשופט להבין אותי ואת המצב האבסורדי מבלי שאצטרך לומר מילה!
קלטת אותי לגמרי, תמללת אותי כאילו את בתוכי!
תודה דורית, על שבאצילות, וירטואוזיות של ממש, תקנת הכל.
אלפי תודות לנצח"
י.ד (ותינוקת אחת קטנה)
"מודה לך על ההשקעה, המקצועיות, ההבנה האיכפתיות והאמפטיה. תודה שהיית שם בשבילי באדיבות, מסירות ונועם הליכות. תודה גם למור המתוקה על יחס אדיב ושרות למופת."
חנה ג.
"דורית יקרה,
אישה חזקה ועוצמתית, בעלת כריזמה, וחוש צדק מפותח, חרוצה, נאמנה, עם לב ענק, רוצה אני להודות לך על שהיית עבורי משענת בטוחה, הרגשתי שאיתך אוכל לנצח את המלחמה של החיים שלי. בכל פניה ובקשה ושאלה טיפלת בי במסירות אין קץ, בסבלנות ובכבוד ענק. היו הרבה רגעים קשים וכואבים, שלא תיארתי לעצמי שיש צדק בעולם הזה, ובזכותך התחלתי להאמין שנצליח יחד וננצח בכל דיון ונעבור יחד כל מכשול.
בזכותך ובזכותי כיום יש לי שלווה ורוגע בבית, מה שלא היה לי בעבר, יש לי תחושת ניצחון. היינו צוות מנצח, צוות מקצועי ומגובש, בלעדייך לא הייתי יכולה לעשות את הצעד הזה.
תמיד תהיי חלק גדול מחיי, כמה שאני גאה ומוקירה לך תודה. תודה מעומק הלב על שעות לא שעות, על זמנים ורגעים קשים ואיומים, היית שם בשבילי במאה אחוזים.
מאחלת לך להמשיך ולהצליח בכל דבר שאת עושה, בריאות, שמחה, וזמן להינות מתחביבייך.
את היית לי בית, מקום בטוח ושמור, והלב שלי אומר לך תודה רבה."
יעל
"אני לא אשכח את שנתת לי ולילדיי. איך סללת לי את הדרך אל האור, אל החיים ואל האמונה בעצמי ובכוחותיי. לרגע לא הרפית ולא עזבת ועמדת מאחוריי איתנה וחזקה. אני לא אשכח, כי כל מה שהענקת לי ולילדיי לא מובן מאליו.
תמשיכי לעשות את מלאכת הקודש שלך ולהצליח להגיע ללב לקוחותייך."
דנה ל.
"אני מודה לך על כל מה שעשית מעבר לים עבור ביתי.
את עורכת הדין מספר אחת ביקום כולו, עם הלב האכפתי והחם ביותר.
לנצח אהיה אסירת תודה."
אמא של יעל
"דורית את מקצוענית אמיתית.
מלכת עורכי הדין.
אני מאחלת לכולם שיזכו בך בתור עורכת הדין שלהם (למרות שאני שמחה שהאקס שלי לא…).
תודה רבה על הכל!"
הלן מ.
"רציתי להודות לכן מכל הלב על הטיפול המסור בבעיות שלי והיחס הנהדר לו זכיתי משתיכן.
אכן – המשרד שלך, דורית היקרה, בזכות ה'אני מאמין' שלך והמון מסירות של העובדות בו, מאופיין ביחס מיוחד ללקוח; אישי ומקצועי בו זמנית, ואני יותר ממאושרת להיות חלק ממנו.
אני חייבת לציין את כישרון הגישור המופלא והנדיר שיש לך, דורית.
עוד לא סיימנו לטפל בכל ואני יודעת שנמשיך בנקודות נוספות בחזרתי ארצה, אך בכל אופן היה חשוב לי לומר שאני מבינה עכשיו עד כמה היה חשוב לפנות אלייך ולא להשאיר את המצב כמו שהוא.
הלוואי והייתה לי הזכות להיות לקוחה שלך בזמן הגירושין אך מה שחשוב היום הוא שיש לי את הבטחון והרוגע מעצם הידיעה שיש לי אותך, דורית, כמשענת חזקה מכל, לכל בעיה שתצוץ בעניין הילדים.
היום אני מרגישה במקום אחר לגמרי… בזכותך."
רונית ש.
"דורית היקרה, כותבת לך מהלב לכבוד חג החירות.
כבר בשנה שעברה החל התהליך שלי ושל ילדיי של יציאה מעבדות לחירות והיום שנה אחרי, מבינה אני עד כמה יצאנו לחירות!
מי שהובילה אותנו במכשולים, בפחדים, בקשיים ופתחה לנו דרך חדשה, היית את! כוחותייך לא יתוארו במילים והתחושה הנפלאה שאת מעבירה שאנו איתך בליבך ובנשמתך ראויים להערצה. החיבוק הענק והעוטף והאכפתי הוא זה שנותן את הכוח לשרוד ולראות את האור בתוך כל הקשיים."
תמי ד.
"דורית יקירתי האחת והיחידה!
אני באמת לא יודעת מה להגיד, ובהכירך אותי, זה ממש נדיר שנעתקות המילים מפי.
תודה תישמע כל כך בנאלית, כי איך מודים על מפגש נדיר עם מישהי מרשימה, מקסימה, חכמה וחמה?!
תמיד הייתה ותמיד תהיה לי פינה ענקית בלב ששמורה רק לך. בעולם הציני, הקר והמנוכר של היום כל כך מעודד אותי לדעת שאי-שם בהרצליה יש מישהי שאפשר לסמוך עליה, בלב שקט ובעיניים עצומות.
אוהבת אותך – ממש"
דפנה ע.
"תודה על תשומת הלב האישית והחמה.
על המקצוענות המדהימה.
גיליתי כלפי יחס אישי, אדם אכפתי ומאד אנושי.
לכל אנחה אוזנך כרויה, לכל מצוקה ולכל בעיה.
תמיד עזרת ונתת בלי לחשוב פעמיים,
אז מי אמר שמלאכים יש רק בשמיים?"
מאיה ד.
"ת-ו-ד-ה היא מילה קטנה עבור כל מה שעשית למעני ולמען הבנות שלי.
לא העזתי להאמין שנגיע ליום הזה, שבאמת מגיע לנו, שכמו שאמרת, אושר אפשרי!
לעולם לא אשכח, לעולם אוקיר תודה, תבורכי לנצח"
שרית ה.
"ראשית, אין מילים בפי בכדי להודות לך על טוב ליבך, התמסרותך בכל הקשור לקידום התיק, על מאמצייך הרבים, על שעות רבות של עבודה מצידך, על שעדכנת ושיתפת אותי בכל צעד שעשית, על שהאמנת במקרה והבאת אותו עד לסיום מוצלח יותר מאי פעם.
אומנם סיימת את טיפולך בתיק אבל ארצה לפגוש אותך ולו בפעם האחרונה כדי להודות לך.
חבל שנפרדים, אבל מעצם היותך אישה מקסימה, טובה וחכמה, אני שמחה לדעת שכעת תתפני לטפל במקרה אחר ולסייע לעוד אישה/משפחה הזקוקה לשירותייך ולסיוע שלך."
ענבל ע.